FANTASTIČAN FUDBAL NA PARKENU: Danska dugo vodila, Belgijanci okrenuli ulaskom De Brujnea (VIDEO)

A. Ilić

17. 06. 2021. u 19:53

SVE je u 2. meču B grupe bilo podređeno Kristijanu Eriksenu. Navijači, ali i igrači oba tima poslali su poruke podrške fudbaleru domaćeg tima koji se trenutno nalazi u bolnici. Pored toga videli smo fantastičnu utakmicu Danske i Belgije koju su gosti dobili sa 2:1.

ФАНТАСТИЧАН ФУДБАЛ НА ПАРКЕНУ: Данска дуго водила, Белгијанци окренули уласком Де Брујнеа (ВИДЕО)

Jusuf Pulsen je već u 2. minutu primio odličnu loptu i plasirao ju je u donji levi ugao. Kontrolisali su u nastavku Danci igru, na terenu nije bilo fudbalera Belgije.

U 10. minutu igre lopta je izbačena u aut, tada su navijači gromoglasnim aplauzima uputili podršku Kristijanu Eriksenu.

Novu priliku imao je Mikel Damsgard u 35. minutu, predriblao je nekoliko protivničkih fudbalera, pokušao je da proda lažnjak golmanu, a lopta prolazi kraj gola.

Videli smo večeras koliko je Kevin De Brujne bitan za Belgiju, odlično je proigrao Torgana Azara koji iz neposredne blizine šalje loptu u mrežu.

Fudbaler Mančester Sitija ponovo je bio u centru pažnje u 70. minutu. Ispratio je odličan centaršut i poslao loptu u mrežu sa ivice šesnaesterca. Kasper Šmajhel bio je nemoćan u toj situaciji.

Veliku priliku imala je Danska da izjednači, Andreas Olsen poslao je loptu do Martina Brejtvajta, a on tuče u prečku.