"OVAJ GOL MOŽE DA BUDE JAKO BITAN": Junak Luka Jović se oglasio posle utakmice Srbija - Slovenija

JUNAK Srbije protiv Slovenije bio je Luka Jović koji je golom u nadoknadi uspeo da donese bod "orlovima". On je posle meča izneo utiske.

ОВАЈ ГОЛ МОЖЕ ДА БУДЕ ЈАКО БИТАН: Јунак Лука Јовић се огласио после утакмице Србија - Словенија

FOTO: Tanjug/AP

Napadač Milana je istakao da mu je ovo najvažniji gol u karijere i nada se da će dosta doneti našoj reprezentaciji.

- Mislim da jeste najvažniji gol. Zato što postoji mogućnost da on bude jako bitan. Protiv Škotske samo postigao u 95. minutu i tada nismo otišli na Svetsko prvenstvo jer smo izgubili na penale, ali sada se nadam da će biti bitan - rekao je Jović posle utakmice za "TV Arena sport".

On je na kraju istakao da je nerešen ishod za "zmajčekima" najrealniji ishod.

- Odigrali smo dve dobre utakmice protiv kvalitetnih protivnika. Prvu utakmicu smo izgubili ali zaslužili smo više. Danas imamo najrealniji ishod zbog šansi koje je Slovenija imala u prvom poluvremenu. I danas i protiv Engleza smo išli na tri boda. Tako ćemo da se spremamo i protiv Danaca - zaključio je Jović.

Podsetimo, Srbija i Slovenija su odigrali 1:1, a "orlovima" je ovo bio prvi bod na EURO 2024.

BONUS VIDEO: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.

27. 06. 2026. u 08:00

Komentari (4)