ORE SE ULICE GELZENKIRHENA: Navijači Srbije skandiraju o Kosovu i Rusiji (VIDEO)

Časlav Vuković

16. 06. 2024. u 15:48

FUDBALERI Srbije prvi meč na Evropskom prvenstvo igraju ove nedelje protiv Engleske. Navijači Srbije uveliko su na ulicama Gelzenkirneha i već se spremaju za predstojeći duel.

ОРЕ СЕ УЛИЦЕ ГЕЛЗЕНКИРХЕНА: Навијачи Србије скандирају о Косову и  Русији (ВИДЕО)

FOTO: Z. Ćorović

Sjajnu atmosferu napravili su navijači koji su skandirali: "Kosovo je Srbija" i "Srbi, Rusi braća zauvek".

Podsetimo, žrebom koji je u decembru održan u Hamburgu, "orlovi" su svrstani u grupu C, a u njoj su još i Engleska, Danska i Slovenija.

"Orlovi" protiv "Gordi Albiona" igraju ove nedelje od 21 sat i taj meč možete da pratite uživo na portalu "Novosti".

Pre duela izabranika Dragana Stojkovića i Gereta Sautgejta igraće se utakmica Danska - Slovenija.

 

BONUS VIDEO: PUNE ULICE SRPSKIH NAVIJAČA: "Orlovi" će imati veliku podršku protiv Engleske

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (0)