ZA DARU NEMA ZIME: Posle Zanzibara, Maldiva i Dubaija otišla na novo putovanje (FOTO)
USLED pandemije korona virusa, mnogi pevači su ostali bez posla i u lošoj su finansijskoj situaciji, ali to nije slučaj i kod pevačice Dare Bubamare.
Foto: Ata images
Iako se brojne njene kolege žale na finansijsku krizu zbog manjka posla, kod nje definitivno "nema zime".
Foto: Printskrin
Ona je svoje slobodno vreme iskoristila da obiđe nekoliko luskuznih destinacija, a nakon što je uživala na Zanzibaru, Maldivima, te Maldivima i Dubaiju, pevačica je zapičila na novo putovanje.
Naime, Dara je svoje pratioce počastila fotkom iz aviona, ali još uvek nije otkrila gde se uputila, pa je tako sve bacila u rebus.
(Kurir)
Preporučujemo
FOTKA O KOJOJ BRUJI INTERNET: Rada Manojlović se oglasila i progovorila o trudnoći
10. 04. 2021. u 14:24
KAJA POKAZALA ZANOSNU FIGURU: Magični rezultati dijete i napornih treninga (FOTO)
10. 04. 2021. u 12:36
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)