NE MOGU DA KAŽEM SVE: Tanja Savić odgovorila na mnoga pitanja i otkrila da sprema veliko iznenađenje za koncert u Kraljevu (FOTO)
OD PRVOG pojavljivanja na muzičkoj sceni, folk zvezda Tanja Savić gajila je prisan odnos sa publikom zbog čega je, između ostalog, i postala miljenica nacije, a sve ovo još jednom je potvrdila kada je putem Instagrama uživo odgovarala na pitanja publike i otkrila da sprema veliko iznenađenje za predstojeći koncert u Kraljevu.
Foto: Toxic
Jedna od najvećih zvezda današnjice obradovala je fanove kada je objavila da će 6. marta u gradu na Ibru, premijeerno uživo izvesti novu pesmu koju trenutno priprema.
- Još ne mogu da otkrijem sve detalje, ali ono što mogu da kažem jeste da je pesmu radio Saša Lazić i da će publika na koncertu u Kraljevu moći da je čuje - istakla je Tanja za "Večernje novosti", koja je zbog toga što bez reklame rasprodaje dvorane prozvana srpska Adel.
Foto: Toxic
Tokom više od pola sata druženja sa publikom Tanja je ispunjavala muzičke želje, reklaa da će biti i novih pesama na repertoaru, a tom prilikom pozvala je i fanove da predlože koje pesme bi voleli da čuju na koncertima 6. marta u Kraljevu i 12. aprila u Novom Sadu. Publiku širom regiona interesovalo je i da li će biti još gradova na turneji, što je muzička zvezda potvrdila, ali još nije mogla da otkrije precizne informacije.
- U toku su pregovori sa lokalnim organizatorima i čim budem imala tačne datume, bićete prvi koji će to saznati – zaključila nam je Tanja.
BONUS VIDEO:
PESMA MOG OCA ĆE ŽIVETI VEČNO | "Novosti" intervju | Ilda Šaulić
Preporučujemo
ZORA JE SVANULA: Nedi Ukraden u Osijeku pored publike i porodica pružila podršku (FOTO)
16. 02. 2025. u 19:55
Umrla hrvatska političarka (39): Poznata po sramnim izjavama o Srbima
BIVŠA gradska odbornica Rijeke Ivona Milinović iznenada je preminula sinoć u Rijeci u 39. godini. Vest o njenoj smrti objavljena je na Fejsbuk grupi Riječka enciklopedija, a potvrdio ju je portal Hrvatski glasnik sa kojim je Milinović sarađivala, kao i Novi list.
17. 04. 2026. u 13:13
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)