SPREMAN SAM DA PREDSTAVLJAM SRBIJU NA EVROVIZIJI: Princ od Vranje po drugi put u trci za evropski festival (FOTO/VIDEO)
POP pevač Stefan Zdravković, alijac Princ od Vranje zvanično je po drugi put ušao u trku za odlazak na Evroviziju, koja će ove godine biti održana u Švajcarskoj u Bazelu.
Foto: Nikola Glišić
Njegova pesma „Mila“ objavljena je, uz još 29 takmičarskih, na zvaničnom Jutjub kanalu nacionalnog festivala „Pesma za Evroviziju“, a sudeći po komentarima fanova ove muzičke smotre, Princ je jedan od glavnih favorita.
Foto: Nikola Glišić
-Numera „Mila“ je ozbiljna balada koja dozvoljava, ali i od izvođača zahveva svu punoću izraza. Na numeri sam sam mojim timom radio nekoliko meseci, a sada radimo na vizuelizaciji i scenskom nastupu - kaže Princ za "Večernje novosti" i dodaje kako izgledaju pripreme i šta ih sve čini pre izlaska na veliku scenu RTS-a:
-Zbog učešća na „Pesmi za Evroviziju“ počeo sam akrivno da treniram u teretani, a tu su i svakodnevni časovi tehnike pevanja. Jedva čekam da vidite ceo nastup koji priprema poznati umetnik i koreograf. Voleo bih da pobedim na „PZE“ jer sam spreman da predstavljam Srbiju na Evroviziji u Bazelu - zaključio nam je Stefan.
Takmičarsku pesmu potpisuje hitmejker Dušan Bačić, a Princ će nastupiti druge polufinalne večeri 27. februara pod rednim brojem 3.
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)