ANTOLOGIJSKI HITOVI UZ ŠARMANTNE PREZENTERE: "Novosti" na snimanju novogodišnjeg programa javnog medijskog servisa - "Godina uz RTS" (FOTO)
RADIO-TELEVIZIJA SRBIJE završila je, u Studiju 8 u Košutnjaku, snimanje novogodišnjeg programa, koji će za najluđu noć biti emitovan na Prvom programu.
Foto: Gordan Jović RTS
Prethodnih dana na sceni studija smenjivale su se zvezde narodne i zabavne muzike, u glamuroznim haljinama i elegantnim odelima, kao i glumci.
Foto: Gordan Jović RTS
Urednica zabavnog programa RTS Sandra Perović za "Novosti" otkriva da poslednjeg dana u decembru gledaoce očekuje bogat program koji, pod sloganom "Godina uz RTS", kombinuje mini-koncerte:
- Okosnica večeri su mini-koncerti najvećih imena domaće narodne i pop scene. Gledaoci će uživati u vrhunskim muzičkim izvođenjima omiljenih hitova, dok će prezenteri uneti poseban šarm, glamur i eleganciju, prenoseći trenutke koji su nas preko malih ekrana ujedinili u odlazećoj godini. Slavićemo humanost, talenat i volju. Zato budite u novogodišnjoj noći kod kuće, uz neku od naših pesama.
Foto: Gordan Jović RTS
Novogodišnje želje i čestitke govoriće poznata TV lica sa malih ekrana, a gledaoci će, u stilu najvećih svetskih ceremonija, poput dodele Oskara ili Zlatnih globusa, imati priliku da se podsete najgledanijih i najatraktivnijih sadržaja koje je RTS emitovao u 2024.
- Naša lica biće domaćini večeri i predstaviće najzapaženije sadržaje i događaje koje smo prenosili, sami ih realizovali, kao i serije koje smo prikazivali, a bile su među najgledanijim - kaže nam Perovićeva.
- Od sportskih događaja, tu su Olimpijske igre i Evropsko prvenstvo u fudbalu, pa "Pesma za Evroviziju", sam "Evrosong", "Sabor narodne muzike Srbije", koncerti Radio Beograda, najgledanije dramske i humorističke serije, najzapaženiji kvizovi i humanitarne emisije...
Foto: Gordan Jović RTS
Među zvezdama koje će zasijati u najluđoj noći su Ceca Ražnatović, Dragana Mirković, Jelena Tomašević, Aco Pejović, Aleksandra Prijović, Nikola i Marko Rokvić, Neda Ukraden, Željko Joksimović, Bajaga i "Instruktori", Haris Džinović, Sergej Ćetković, Miroslav Ilić, Dragan Kojić Keba, Saša Matić, Aleksandra Radović, "Zana" i mnogi drugi.
Njima će se na sceni pridružiti i glumci Olga Odanović, Tihomir Stanić, Dara Džokić, Radoš i Nedeljko Bajić, Milica Gojković, Radovan Vujović, kao i sportisti Damir Mikec i Aleksandra Perišić.
Preporučujemo
ZELENSKI SA PRVE LINIJE FRONTA POSLAO PORUKU OČAJA: Rusa je sve više i više! Situacija teška i komplikovana
PREDSEDNIK Ukrajine Volodimir Zelenski je izjavio da je situacija na frontu teška i komplikovana i da se povećava broj ruskih snaga.
20. 12. 2025. u 07:09
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (0)