TANJA SAVIĆ URNISALA CECU RAŽNATOVIĆ: Odgovoriću kao Karleuša...
PEVAČICA Tanja Savić bez dlake na jeziku progovorila je o Ražnatovićkinom duetu sa Vojažem!
Foto: ATA images
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović i mladi treper Mihajlo Veruović Vojaž nedavno se izbacili duet "Muškarčina", koji je digao veliku prašinu u javnosti, ali i na estradi. Iako se našao na prvom mestu trending liste na Jutjubu, ovaj duet mnogima nije bio "njihova šoljica čaja", a među prvima se oglasila Jelena Karleuša, koja je urnisala oboje.
Sada je sve svojom izjavom iznenadila Tanja Savić, koja je gostujući na Radiju S3 komentarisala ovaj duet. Naime, jedan gledalac je primetio da "Muškarčina" liči na pesme koje je Tanja snimala sa Rimskim i Koronom, na šta se ona nadovezala:
Foto: Novosti
- Pa šta znam, možda i podseća. Da, malo - rekla je Tanja, pa nastavila:
- Jesam. Ne sviđa mi se, majke mi. Ništa mi se ne sviđa, iskreno. Odgovoriću kao Karleuša - ne! Ne ide mi, nikako. Svašta bih ja na to dodala, ali ne mogu - dodala je Savićeva u emisiji na Radiju S3.
BONUS VIDEO:
ODRASTANjE NA SELU, NEMA CENU: Milica Pavlović za "Novosti" o turneji "Lav", nastupima i odmoru
Preporučujemo
"MUŠKARČINA" JE TU: Ceca i Vojaž objavili novi duetski hit (FOTO/VIDEO)
14. 06. 2024. u 17:40
ALEKSANDRA PRIJOVIĆ JE NAJPLAĆENIJA PEVAČICA OVE SEZONE U CRNOJ GORI: Za dva nastupa uzeće 160.000 evra!
03. 07. 2024. u 20:09 >> 16:41
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)