DANI PORODICE: Vesna Zmijanac svojim nastupom otvorila muzičko veče na Trgu republike (FOTO)
FOLK ZVEZDA Vesna Zmijanac svojim nastupom otvorila je "Veče narodne muzike" u okviru "Dana porodice" koje u organizaciji Grada Beograda.
Foto Novosti
Na koncertu su se ređali Vesnini hitovi od samog početka njene karijere, pa sve do danas kao što su: "/Dođi što pre", "Kraljica tuge", "Svatovi " "Sto života", "Šta ostane kad padnu haljine" i mnogi drugi.
Nema sumnje da je beogradska publika uživala u Vesninim hitovima, koje je pevala zajedno sa njom od prve do poslednje reči.
BONUS VIDEO - RUSKI BOMBARDER: Let SU-25 u borbenim misijama iznad zone sukoba u Ukrajini
Preporučujemo
"NE SEĆAM TE SE": Kako je Pele oborio Andriju Kuzmanovića na prijemnom
24. 05. 2024. u 21:57
TEODORA DžEHVEROVIĆ RUŠI REKORDE: Pesme kao čaša puna mojih suza (FOTO)
24. 05. 2024. u 18:31
ZORICA I KEMIŠ IZNENADILI GOCU TRŽAN: Pred sam koncert priredili joj veliko iznenađenje
24. 05. 2024. u 18:57
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (0)