HELENA PAPARIZU PONOVO NA EUROSONGU: Na sceni se pojavila ikona Evrovizije, publika u transu
REVIJALNI deo večeri otvara legendarna Elena Paparizu, koja je pobedila na Evroviziji 2005. godine.
Foto: Printskrin Jutjub/Eurovision Song Contest
Nekadašnja grčka predstavnica izazvala oduševljenje svojim nastupom u revijalnom delu druge polufinalne večeri.
Najveće muzičko takmičenje Evrovizija 2024 održava se ove godine u Malmeu, a naša predstavnica Teya Dora ušla je u finale. Večeras se održava drugo polufinale takmičenja i 10 zemalja sa najvećim brojem glasova ostaće u trci za pobedu.
Preporučujemo
SRPSKI DIZAJNERI JOJ RADILI KOSTIM: Zgodna Austrijanka podigla atmosferu na Evroviziji
09. 05. 2024. u 21:46
NAJVEĆI KONKURENT HRVATIMA: Vidite šta je uradio na sceni Evrovizije (VIDEO)
09. 05. 2024. u 21:37 >> 21:38
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)