VETAR U LEĐA: Nikolina Kovač Kapor o odnosu sa Halidom Bešlićem (VIDEO)
POPULARNA pevačica Nikolina Kovač Kapor nedavno je bila gošća emisije "Sa zvezdama na ti".
Foto: Z. Jovanović Mačak
Gostujući u emisiji kod autora i voditelja Dušana Cakića, Nikolina je istakla da je ostvarila svoj najveći san kada je snimila duet sa jednom od najvećih imena sa javne scene - Halidom Bešlićem.
Foto: Z. Jovanović Mačak
- -Halid je jedna duša od čoveka. Inače ja sam tip osobe koja se ne fascinira zbog titule koju neko poseduje, već zbog ljudskosti. Mene najviše fascnira njegov odnos prema ljudima, prvenstveno prema ljudima iz benda sa kojima posluje preko trideset godina. Mnogo je veliki pokazatelj kada vidiš da se neko isto ponaša u osam uveče i u četiri ujutru. To je neka srdačnost, nema glume, otvoreno srce. Ja nisam upoznala dvoje, troje ljudi koji su takvi i takvog kalibra- počela je priču Nikolina koja nije mogla da sakrije oduševljenje zbog njihove saradnje.
Foto: Z. Jovanović Mačak
Pevačica je istkla da joj je velika bila što je bila deo i član njegove ekipe na koncertima u Zagrebu i Sarajevu.
Na oba koncerta zajedno su zapevali duetsku pesmu „Još si moje sve“.
O svemu tome i o mnogim drugim stvarima govorila je kao gošća emisije "Sa zvezdama na ti", autora i voditelja Dušana Cakića.
Foto: Z. Jovanović Mačak
U nastavku - u videu ispod, pogledajte šta je još rekla popularna pevačica.
Preporučujemo
NAŠA NOVA ERA: "Tropiko" bend krupnim muzičkim koracima ide u nove pobede (FOTO)
21. 03. 2026. u 22:24
DERNEK DO KASNO U NOĆ: Vidite kako je Haris Džinović proslavio Bajram (FOTO)
21. 03. 2026. u 18:51
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)