KATARINA ŽIVKOVIĆ ISKRENO: Sebe smatram uspešnom devojkom, radim stvari i družim se sa ljudima samo koje volim
POPULARNA pevačica Katarina Živković važi za jednu od najpopularnijih pevačica na muzičkoj sceni.
Foto: Z. Jovanović Mačak
Poznato je po tome da je Katarina surovo iskrena i realna, kao i da uvek kaže ono šta misli, pa se nekad i pogrešno protumači njena reč, a ona to ovako komentariše.
Mnogi ne razumeju šta ja govorim, ali pojedni razumeju. Trudim se da budem blaža i da nekako objedinim sve šta hoću da kažem, ali sam generalno iskrena – kaže Kaća.
Foto: Z. Jovanović Mačak
Na muzičkoj sceni mnogo je pevača, a Kaća obajšnjava situaciju to što se epitet "zvezde" danas kako kažu olako dodeljuje.
- Sebe smatram afirmisanom pevačicom koja uživa u svom poslu i koja ima svoju publiku. Zaista, klubovi su puni gde god da nastupam, snimam pesme koje volim. Sebe smatram uspešnom devojkom, radim stvari i družim se sa ljudima samo koje volim i nikada ništa ne radim na silu. Ne volim da me nešto steže i da me nešto guši i generalno sve oko mene što se dešava je lepo - ističe Kaća.
Foto: Z. Jovanović Mačak
O čemu smo sve pričali sa pevačicom pogledajte u videu ispod:
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)