SJAJNA MILENA: Ana Bekuta oduševljena predstavom u JDP

PEVAČICA Ana Bekuta objavila je na "Instagramu" da je bila u Jugoslovenskom dramskom pozorištu u Beogradu i uživala u predstavi "Alisa u zemlji strahova", sa Milenom Radulović u glavnoj ulozi.

СЈАЈНА МИЛЕНА: Ана Бекута одушевљена представом у ЈДП

Foto Instagram/anabekuta1

 Toliko, da se na kraju fotografisala sa mladom glumicom.

- Čarobna predstava, čarobna glumica i neverovatan osećaj koji me drži, evo već 24 časa po završetku predstave - napisala je Bekuta.

- Sve je bilo magično, pogotovo neobična scenografija koja je obeležila ovaj komad i fenomenalna boja glasa Milene Radulović, što me je posebno očaralo i nije promaklo mom muzičkom uhu. Čestitam Mileni, reditelju Aleksandru Popovskom i sjajnim glumcima Nebojši Ljubišiću, Slobodi Mićalović, Radovanu Vujoviću, Milanu Mariću, Jovani Belović, Ivi Stefanović, Tamari Šustić i Denisu Muriću. Ovo zaista ne sme da se propusti.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

PIVO, RADOST, PA SUZE: Nikola Jokić stigao u Srbiju, a tamo... (VIDEO)