RUŽE OD DUŠKA? Jelena Karleuša zaintrigirala objavom (FOTO)
POP zvezda Jelena Karleuša dobila je poseban i originalan poklon za Međunarodni dan žena.
Foto: N. Skenderija/ATA images
Jelena je prvo snimila bukete ruža, kao i razne nijanse roze ruža u obliku srca, kojima su ukrašene slatke poslastice.
Međutim, to nije bilo sve, pa se Jelena pohvalila jednom posebnom ružom, i to zlatnom.
Karleuša je dobila zlatnu ružu u staklu, a sudeći po njenoj reakciji, pevačici se i te kako dopao poklon koji je, među gomilom drugih, dobila za Dan žena.
"Vau kakav poklon", "Predivno izgleda", "Za posebnu damu i posebna ruža", "Oduševljena sam", "Kakav znak pažnje", neki su od komentara.
Jelena nije otkrila od koga je dobila zlatnu ružu, a mnogi nagađuju da iza toga "stoji" njen suprug, fudbaler Duško Tošić.
BONUS VIDEO - ZDRAVKO ČOLIĆ PEVA NA VENČANjU TERZIĆEVOG SINA: Mladenci plesali dok im je Čola pevao na uvce
Preporučujemo
PRVA SVADBA JELENE KARLEUŠE: Brak sa Karićem trajao svega pola godine (FOTO)
20. 02. 2022. u 22:35
"NAJBOLjE BI BILO DA SAM JA LUKASU PRALA NOGE": Konstrakta odgovorila na prozivke folkera, pomenula i Saru Jo
08. 03. 2022. u 15:00 >> 15:01
KONSTRAKTA PRE DESET GODINA: Pogledajte retko viđene fotografije umetnice (FOTO)
06. 03. 2022. u 09:09
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)