POTRESNE REČI SUPRUGE PREMINULOG PEVAČA: U srcu i duši ću te nositi za života!
JASMINU Hasiću, bivšem učesniku "Zvezda Granda", juče je klanjana dženaza na mezarju Donji Srebrenik - Šerifovići u Srebreniku, nakon čega se oglasila njegova supruga Jasmina.
Foto: Printscreen Facebook/Jasmina Slanjankic-Hasic
- Broj prisutnih pokazuje tvoju vrednost. Hvala Vam svima, koji ste bili fizički prisutni i koji ste i jeste uz nas. Dela samo nosimo, a tvoja su očito golema. A ja ću te u srcu i duši nosit za života. Niko i nikad mesto zauzeti ne može. Jer srce je tebe puno! Hvala ti za sve najlepše godine - napisala je Jasmina.
Uskoro opširnije
Preporučujemo
SAHRANjEN MLADI PEVAČ: Poslednji oproštaj od bivšeg učesnika "Zvezda Granda"
26. 11. 2021. u 19:53
VELIKA TUGA! Halid Bešlić se oprostio od mladog pevača Jasmina Hasića (FOTO)
26. 11. 2021. u 19:03
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)