NADA TOPČAGIĆ SLOMLJENA ZBOG MARINKOVE SMRTI: "Molila sam se svako veče samo da preživi sve to"
PEVAČ Marinko Rokvić preminuo je od teške bolesti danas, 6. novembra, u Beogradu, u 68. godini.
Foto: Printskrin
Nada Topčagić neutešna je nakon Marinkove smrti i ističe da se svako veče molila da Rokvić preživi.
- Ne mogu da verujem, ne. Strašno sam pogođena, molila sam se svako veče samo da preživi sve to, ja sam videla po njegovoj Slavici i po porukama da nije dobro, samo su mi to napisali - rekla je Nada kroz suze.
- Ja sam Slavici rekla šta god treba da sam tu i videla sam po njihovom da nema ništa od toga, samo je rekla da nije dobro i tako mi je napisala. Grozno se osećam, otišla mi je cela mladost i deo života, ja sam samo vikala ''Prebrodiće, prebrodiće'', ne mogu da verujem - dodala je Nada.
Preporučujemo
MOJ "JUNAK OD ROKVIĆA PLEMENITIH": Emotivna fotografija Nikole i Marinka Rokvića (FOTO)
06. 11. 2021. u 12:36
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)