DA LI SU NAGAĐANJA TAČNA? Oglasio se čuveni glumac iz serije "Prijatelji" i otkrio sve u vezi romanse sa DŽenifer Aniston
GLUMICA Dženifer Aniston i njen kolega Dejvid Švimer navodno su bliskiji nego ikada, pišu američki mediji!
FOTO: printskrinjutjub/ The Graham Norton Show
Nedavno su se proširile glasine da su se Dženifer Aniston i Dejvid Švimer, koji su glumili Rejčel i Rosa u seriji “Prijatelji”, zbližili i u stvarnom životu.
Kako tvrdi magazin Closer, glumac, koji inače živi u Njujorku, u poslednje vreme provodi mnogo vremena u Dženiferinoj vili u Los Anđelesu, a dodatno su se zbližili nakon nedavnog okupljanja povodom snimanja projekta "Frends Reuinon", u kom su pričali o seriji "Prijatelji", u kojoj su igrali par.
Međutim, Dejvid je putem svog menadžera odbacio ta nagađanja.
Rekao je da nije istina da je u vezi sa Dženifer, piše "Pejdž siks".
Glumci su tokom snimanja specijalne epizode “Prijatelja” priznali da su bili zaljubljeni jedno u drugo, ali da između njih nije ničega bilo.
Preporučujemo
DžENIFER ANISTON OTKRIVA TAJNU SVOG IZGLEDA: Evo koliko čipsa sme da pojede!
09. 08. 2021. u 21:26
MILICA DABOVIĆ IZLUDELA INSTAGRAM: Vatrena plavuša mami uzdahe golišavim fotkama (FOTO)
10. 08. 2021. u 16:50
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)