NAČELNIK UGLJEVIKA DRAGAN GAJIĆ ČESTITAO BOŽIĆ: Duše greje ljubav Hristova
NAČELNIK Ugljevika Dragan Gajić uputio je Božićnu čestitku monaštvu i sveštenstvu, vernom narodu ugljevičkog kraja i poželeo im da ovaj veliki praznik proslave u miru, radosti i blagostanju.
Foto V Mitrić
- Dragi arhijereji, sveštenici, monasi, monahinje i božji verni narode ugljevičkog kraja, čestitam vam naš najradosniji i najveći praznik koji je, pored ostaog, još jedan dokaz naše postojanosti i naše snage čiji su izvori u Vitlejemu gde je rođen onaj čiji ime slavimo i koji nas je učio časnim i vjednostima svakom pogledu-kaže se u Gajićevoj čestitki.
Slaveći rođenje našeg Isusa Hrista, Gajić je poželio da Vitlejemska vatra zagreje duše svakog čoveka a da Isusov put vazda bude naš put i put naših sadašnjih i budućih pokoljenja.
- Verujući da će tako i biti čestitam vam praznik onim najdivnijim rečima: Mir Božiji, Hristos se rodi!
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)