POTRESNA ISPOVEST BRANKE IZ KOCELJEVE: Ostala sam bez posla 2005. godine u trenutku kad mi je muž teško oboleo
BRANKA Nedeljković iz Koceljeve doživela je težak udarac 2005. godine kada je ostala bez posla u trenutku kada je njen suprug teško oboleo.
Foto: Novosti
Njenu potresnu priču pogledajte na priloženom video-snimku u okviru novog serijala "Novosti" pod nazivom "Ponovo na nogama."
"Ponovo na nogama"
Serijal "Ponovo na nogama", koji ćemo emitovati svake nedelje u 9 sati, donosi iskrene i emotivne priče ljudi širom Srbije koji su doživeli velike životne preokrete. Nakon što su ostali bez posla, suočili su se s teškom borbom za preživljavanje. Glad, besparica i očaj postali su deo njihove svakodnevice. Ipak, uz otvaranje novih radnih mesta i dolazak investicija, dobili su priliku za novi početak. Serijal prati kako su prebrodili teške trenutke, vratili svoje dostojanstvo i ponovo stali na noge, gradeći sigurniju budućnost za sebe i svoje porodice.
Učesnici na projektu "Ponovo na nogama":
Učesnici na projektu "Ponovo na nogama":
Andrijana Nešić, autor projekta i scenarista
Jovana Šibalić, producent
Miljan Gogić, reditelj
Ivana Samardžić, narator
Marija Stevanović, organizator
Andrijana mandić, novinar
Aleksandar Radović, montaža
Darko Dautović, montaža
Mihajlo Marić, montaža
Slobodan Deljanin, snimatelj
Saša Škrkić, snimatelj
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SARAJEVSKI MEDIJI BRUJE - VUČIĆ NAS JE SPASIO U ZADNjI ČAS: Omogućio nam da gledamo Svetsko prvenstvo, dok Konaković "bljuje vatru"
SARAJEVSKI Dnevni avaz objavio je tekst u kojem su priznali da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, preko saglasnosti za podršku Telekoma Srbija, praktično omogućio da građani Bosne i Hercegovine gledaju utakmicu svoje reprezentacije protiv Kanade na Svetskom prvenstvu.
12. 06. 2026. u 17:33
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
MACA NAPUSTIO PORODIČNI DOM: "Ne mogu više! Rekao sam da je volim i izašao iz stana"
DRAGAN Marinković Maca je nedavno govorio o teškim životnim trenucima tokom rata u Sarajevu kada je trebalo da napusti porodični dom.
12. 06. 2026. u 13:09
Komentari (0)