SKANDAL TOKOM VAKCINACIJE U FRANCUSKOJ: Umesto cepiva, 140 ljudi dobilo fiziološki rastvor
UKUPNO 140 ljudi, koji su tokom nedelje došli u centar za vakcinaciju na severu Francuske, greškom je primilo injekcije fiziološkog rastvora umesto vakcinu protiv korona virusa, saopštile su danas lokalne vlasti.
Foto V. Danilov
- U utorak je 140 osoba primilo injekciju fiziološkog rastvora u centru za vakcinaciju na severu Francuske - navela je uprava lokalne bolnice i dodala da te injekcije nisu opasne po zdravlje.
Uprava bolnice koja je sutradan uvidela grešku pokrenula je internu istragu i za sada se ne zna kako je do toga došlo, prenosi portal "021.rs".
Svi koji su primili fiziološki rastvor pozvani su da se jave bolnici i da ovog puta dobiju vakcinu.
Lekari u bolnici su rekli da je fiziološki rastvor bezopasan i da se koristi za čišćenje povreda, kao kapi za oči ili kao razblaživač sadržaja drugih injekcija i da nema nikakve posledice po zdravlje.
Preporučujemo
EPIDEMIJA U FRANCUSKOJ: Za 24 sata registrovano skoro 30 hiljada novozaraženih
19. 04. 2021. u 00:05
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)