NEMA ZNAKOVA OPORAVKA: Međunarodni putnički avio - saobraćaj opao za 89 odsto

MEĐUNARODNI putnički avio - saobraćaj opao je za 89 procenata u februaru u poređenju sa istim mesecom prošle godine, jer je ponovo zabeležen porast zaražavanja kovidom - 19, saopštila je danas Međunarodna asocijacija za vazdušni saobraćaj (IATA).

НЕМА ЗНАКОВА ОПОРАВКА: Међународни путнички авио - саобраћај опао за 89 одсто

Foto V. N.

 - Međunarodni putnički avio-saobraćaj opao je za skoro 89 odsto i ne pokazuju znakove oporavka u aktuelnom okruženju - izjavio je novi generalni direktor IATA Vili Volš, a prenosi agencija Rojters.

On, međutim, smatra da bi trebalo da ostanemo optimistični, jer će, kako kaže, druga polovina godine biti pozitivnija od prvog polugodišta.

Poručuje i da treba da budemo optimistični kada je reč o evropskoj sezoni letnjih odmora.

Volš, bivši izvršni direktor IAG- a, matične grupe Britiš ervejza, održao je svoju prvu konferenciju za novinare otkako je početkom aprila preuzeo funkciju generalnog direktora IATA.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

OSVEŽENJE, ADRENALIN I PORODIČNA ZABAVA: Vodič kroz najbolje akva-parkove u Srbiji ovog leta!