KLUNIJEV NEPREBOL: Tramp pobedio na izborima zbog toga što Bajdenov tim nije efikasno komunicirao

Novosti online

21. 02. 2025. u 19:32

GLUMAC Džordž Kluni izjavio je da je bivši predsednik SAD Džozef Bajden ''neodgovorno'' prikrivao svoje zdravstveno stanje tokom predsedničke kampanje prošle godine i kritikovao medije zbog lošeg izveštavanja o tom pitanju.

КЛУНИЈЕВ НЕПРЕБОЛ: Трамп победио на изборима због тога што Бајденов тим није ефикасно комуницирао

Foto: EPA

- Uvek mi se sviđao Džo Bajden, i još uvek mi se sviđa - rekao je Kluni i dodao da demokrata pogrešio što je prikrivao svoje ''nesposobnosti''.

Kluni je u intervjuu za Njujork tajms rekao da je predsednik SAD Donald Tramp pobedio na izborima zbog toga što Bajdenov tim nije efikasno komunicirao.

- Bajdenova administracija je bila užasna u objašnjavanju da smo mi svetska ekonomija, gde nam zapravo ide bolje od svih drugih zemalja G7. Oni su bili loši u tome jer njihov glasnik, u najmanju ruku, nije radio najbolje što može - rekao je Kluni.

(Tanjug)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DEDA MI JE ROM: Istina o Prijinom poreklu - ima romske krvi Filip i Brena to znaju, ne smeta im