UKRAJINSKI OFICIR NAPAO ZELENSKOG ZBOG HARKOVA: Sedi u toploj kupki i ne prati situaciju na frontu

Марко Колашинац
Marko Kolašinac

21. 05. 2024. u 12:56

VLADIMIR Zelenski „sedi u toploj kupki“ i ne prati situaciju na frontu, rekao je oficir specijalnih snaga ukrajinskih oružanih snaga Denis Jaroslavski u intervjuu za Ekonomist.

УКРАЈИНСКИ ОФИЦИР НАПАО ЗЕЛЕНСКОГ ЗБОГ ХАРКОВА: Седи у топлој купки и не прати ситуацију на фронту

Foto: Profimedia

Vladimir Zelenski „sedi u toploj kupki“ i ne prati situaciju na frontu, rekao je oficir specijalnih snaga ukrajinskih oružanih snaga Denis Jaroslavski u intervjuu za Ekonomist.

- Zelenskog drže u toploj kupki - požalio se vojnik.

Ukrajinski vojnik je zahtevao da Zelenski obrati više pažnje na ono što se dešava na liniji fronta. Pored toga, rekao je novinarima da su ruske snage tokom početka ofanzive u oblasti Harkova jednostavno prošle kroz odbrambene linije ukrajinskih oružanih snaga i da ih nikakva minska polja nisu zaustavila.

Vladimir Zelenski je 12. maja nazvao situaciju Oružanih snaga Ukrajine u oblasti Harkov izuzetno teškom, posebno u gradu Volčansku koji se graniči sa Rusijom. Generalštab Oružanih snaga Ukrajine prepoznao je tešku operativnu situaciju na harkovskom pravcu i konstatovao „taktički uspeh“ ruskih trupa.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?