SRUŠILA SE PETOSPRATNICA U CENTRU ISTANBULA: Saobraćaj u ovom delu grada je potpuno obustavljen (VIDEO)

Ђ.Г.

06. 04. 2023. u 14:55

PRESELjENA petospratnica srušila se u četvrtak u centru Istanbula, izvestila je novinska agencija DHA.

СРУШИЛА СЕ ПЕТОСПРАТНИЦА У ЦЕНТРУ ИСТАНБУЛА: Саобраћај у овом делу града је потпуно обустављен (ВИДЕО)

Foto: Jutjub Printskrin/Demirören Haber Ajansı

Zgrada u centralnom okrugu Karakoja počela je da se ruši ujutru, a do 15.00 časova po lokalnom vremenu potpuno se srušila, prekrivši celu ulicu prašinom. Kako navodi agencija, u zgradi su obavljene popravke.

Zbog opasnosti od urušavanja, u jutarnjim satima obustavljeno je kretanje tramvaja, delimično je blokirana ulica u kojoj se nalazi objekat.

Oktaj Ozel, šef odeljenja za kulturne vrednosti Gradske kuće Istanbula, rekao je da je 2015. godine izdata dozvola za početak restauracije zgrade, ali njen vlasnik je nikada nije započeo.

Nije bilo izveštaja o žrtvama u incidentu, prenela je RIA.

BONUS VIDEO: EVAKUISANO ČITAVO MESTO - U Minesoti iz šina iskliznuli vagoni teretnog voza

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (0)

ŠOK NA AUSTRALIJAN OPENU: Janik Siner ne može da veruje šta je doživeo u Melburnu