RUSIJA O RAKETNIM TESTIRANJIMA PJONGJANGA: Severna Koreja prirodno reaguje na američke vežbe
ZAMENICA stalnog predstavnika Rusije u UN Ana Jevstignjejeva rekla je da su raketna testiranja Severne Koreje prirodan odgovor na vežbe velikih razmera SAD i njihovih saveznika u regionu.
Foto: Korean Central News Agency/Korea News Service via AP
- Sjedinjene Američke Države i njihovi saveznici u regionu izvode vežbe velikih razmera, Severna Koreja prirodno reaguje, a onda se sastajemo ovde da razgovaramo o svemu tome - rekla je ona, prenose RIA Novosti .
Kao jedan od razloga za lansiranje projektila od strane DNRK Jevstignjejeva je nazvala želju američkih vlasti da sankcionim pritiskom nateraju Pjongjang na jednostrano razoružanje.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo
RAT U UKRAJINI: Stoltenberg - Nema dijaloga sa Rusijom; NE Zaporožje preti havarija (FOTO/VIDEO)
21. 11. 2022. u 07:25 >> 21:59
20 GODINA KASNIJE: Sastale se glumice iz filma "Zona Zamfirova" (FOTO)
21. 11. 2022. u 14:26
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)