ŽIRINOVSKI: Turska je okružena neprijateljima sa svih strana i neće to dugo izdržati
26. 09. 2021. u 19:59
LIDER LDPR Vladimir Žirinovski izjavio je da je Turska okružena neprijateljima sa svih strana i da neće to dugo izdržati.
Smeniti diktatora Turske Erdogan mogli bi doci do jakog poboljsanja. To treba uraditi narod Turske, znaclio bi puno i za Balkan i sve susjedne drzave sa Turskom.
Povezane vesti
ERDOGAN I PUTIN DISKUTOVALI U "ČETIRI OKA" Turski lider: "Mir nije daleko"
TURSKI predsednik Redžep Tajip Erdogan je, nakon sastanka sa predsednikom Ruske Federacije Vladimirom Putinom u Turkmenistanu, izrazio nadu da će i sa američkim predsednikom Donaldom Trampom razgovarati o mirovnom planu Ukrajine i Rusije, uz ocenu da "mir nije daleko", saopšteno je jutros iz kabineta turskog predsednika, preneo je Rojters.
13. 12. 2025. u 13:48
"EVROPA SPREMA GRANDIOZNU PREVARU" Putin i Erdogan upozorili: Zaplena ruskih aktiva slomila bi međunarodni finansijski sistem
PREDSEDNICI Rusije i Turske Vladimir Putin i Redžep Tajip Erdogan razgovarali su o namerama evropskih zemalja da, kako je ocenjeno, izvedu „grandioznu prevaru“ sa ruskim aktivima i saglasili se da bi takvi nepromišljeni koraci doveli do urušavanja Breton-vudskog sistema i osnova međunarodne finansijske arhitekture.
12. 12. 2025. u 17:53
INDIJA UČINILA PRVI KORAK Stiže i Putin: Počinju pregovori o kupovini Su-57, PVO sistema S-400, a spominje se i S-500 Prometej (VIDEO)
INDIJSKE vlasti nameravaju da pokrenu pregovore o nabavci ruskih lovaca pete generacije Su-57, dodatnih S-400 ali i protivvazdušnih sistema S-500 Prometej tokom posete ruskog predsednika Vladimira Putina sledeće nedelje, pišu ruski i indijski mediji.
01. 12. 2025. u 16:14
Najnovije iz rubrike
LUKAŠENKO ZAPREPASTIO SVET: Diktatura je spas - Pozvao se i na Trampa
DIKTATURA je uvek bila potrebna, izjavio je predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko, prilikom razmatranja izveštaja vlade za 2025. godinu.
18. 02. 2026. u 10:55
"ODLUKA SE STAVLJA NA SNAGU!" Zelenski uveo sankcije Lukašenku
VLADIMIR Zelenski potpisao je ukaz o uvođenju sankcija predsedniku Belorusije Aleksandru Lukašenku.
18. 02. 2026. u 10:04
"TRAMPOVI NAPORI DOVELI DO ZNAČAJNOG NAPRETKA" Oglasio se Vitkof - Nastavljaju se pregovori u Ženevi
UČESNICI trilateralnog sastanka u Švajcarskoj nastaviće rad na sporazumu o rešenju ukrajinske krize, izjavio je specijalni izaslanik predsednika SAD Stiv Vitkof.
18. 02. 2026. u 09:20
UKRAJINSKA SBU TVRDI: Naša jedinica Alfa uništila polovinu ruskih PVO sistema Pancir u 2025. godini
UKRAJINSKA služba bezbednosti, SBU, saopštila je da je njena jedinica za specijalne operacije „Alfa“ tokom operacija u 2025. godini uništila polovinu ruskih sistema Pancir, drumskih mobilnih sistema protivvazdušne odbrane.
18. 02. 2026. u 07:00
BIVŠI KOMANDANT AMERIČKIH KOPNENIH SNAGA U EVROPI: „Kalinjingrad bi bio onesposobljen za 24 sata“
BIVŠI komandant američkih kopnenih snaga u Evropi, general-potpukovnik u penziji Ben Hodžis, u intervjuu nemačkom listu Die Welt izneo je niz tvrdnji o mogućem sukobu NATO-a i Rusije koje su izazvale ozbiljnu pažnju u bezbednosnim krugovima.
18. 02. 2026. u 06:40
Komentari (1)