SMOTRA NOVOG ITALIJANSKOG FILMA: Iz Beograda ide u Novi Sad
PRVO izdanje Smotre novog italijanskog filma u Srbiji i u Crnoj Gori pod nazivom CinemaItaliaOggiBalkan, koja je otvorena 24. januara u Jugoslovenskoj kinoteci u Beogradu, stiže i u Novi Sad. Izbor od pet ostvarenja, među najuspešnijim i najcenjenijim u Italiji u poslednje tri godine, biće prikazan od 11. do 15. februara u sali Kulturnog centra Novog Sada.
FOTO: Promo
Smotru će u petak 11. februara u 21.00 čas otvoriti film "Prokleto proleće" Elize Amoruzo. U narednim danima uslediće "Doktor na jednu noć" Gvida Kjeze, "U kavezu"Leonarda di Kostanca, "Bangla" Faima Buijana i "Menjam sve!" Gvida Kjeze.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"ERNEST" ZA VOJU BRAJOVIĆA: Večeras u Somboru počinje Somborski filmski festival
09. 07. 2026. u 16:00
DAMARI GOROSTASA IZ ŠIDA: Prvi put u jednoj knjizi autobiografski zapisi Save Šumanovića
07. 07. 2026. u 15:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)