MUSLIHUNI 2023 - FAZA 2: Tutinpotpisao ugovor sa Ministarstvom kulture Republike Srbije o sufinansiranju
MINISTARSTVO kulture Republike Srbije sufinansiraće projekat “MUSLIHUNI 2023 - Faza 2”, što podrazumeva renoviranje i adaptaciju Doma kulture u Tutinu.
fb Stranica Opštine Tutin
Ovaj projekat, vredan 13.000.000 dinara, podrazumeva sanaciju krova na Domu Kulture , zamenu stolica u bioskopskoj sali, kao i tehničko opremanje Doma kulture i Narodne biblioteke “Dr. Ejup Mušović”.
Dom kulture u Tutinu odavno je lošem stanju, a pomoć države itekako dobrodošla. Tutin je, pored Novog Pazara, odavno centar kulturnih zbivanja u Sandžaku, tako da je bilo nepohodno što pre osposobiti ovaj prostor.
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
BOMBA, AUTOMAT I CRNA BERETKA: Hrvatski gradonačelnik se maskirao u Tompsona iz "Čavoglava" - pored njega i "Plenković" i "prvi čovek Zagreba
DANAS je u Svetoj Nedelji održan karneval Fašnik, a na pozornicu se popeo i gradonačelnik ovog mesta Dario Zurovec koji je bio obučen kao kontroverzni hrvatski pevač Marko Perković Tompson koji je poznat po svojim proustaškim stavovima i pesmama.
14. 02. 2026. u 14:35
Komentari (0)