POLICIJA OTKRILA MOTIV, KRIVIČNA PRIJAVA I PROTIV OČUHA: Evo zbog čega je pastorak Milenko ubo Dragana nožem kod Vladimiraca
KRIVIČNA prijava, zbog nasilja u porodici, ali u redovnoj proceduri, biće podneta OJT u Šapcu i protiv nožem u leđa povređenog oedesetogodišnjaka, očuha M.P. kom su stavljene lisice na ruke i koji je iza brave.
Foto: V. Mitrić
- Sumnja se da je M. P. u porodičnoj kući, u mestu Kaona, nožem ubo svog 50-godišnjeg očuha zbog toga što mu je prethodno fizički napao majku - kažu u policiji.
Podsećamo, Dragan Ž. (50) iz sela Kaona, kod Vladimiraca, primljen je, u ponedeljak veče u Opštu bolnicu u Šapcu, koji je, po prijemu, rekao da ga „nožem izbo pastorak Milenko P (27), koji se, inače, leči na psihijatriji.
Preporučujemo
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)