FOTOGRAFIJA SA MESTA NESREĆE KOD PRIJEPOLJA: Automobil se survao niz liticu, zaustavio se na samoj obali
TRIDESETPETOGODIŠNjI E.P. iz Brodareva nastradao je noćas u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Prijepolja, dok su tri osobe povređene.
Foto: A.R.
Nezgoda se dogodila na magistralnom putu od Prijepolja prema Brodarevu, nedaleko od Petrovca, kada je “mercedes” sleteo sa puta i survao se niz liticu u reku Lim.
Prema još uvek nepotvrđenim informacijama, nastradali mladić nalazio se za volanom Mercedesa, dok su njegovi saputnici sa povredama prevezeni u prijepoljsku Bolnicu. Tačan uzrok nesreće još uvek se utvrđuje, a pretpostavlja se da bi to mogla da bude neprilagođena brzina.
Preporučujemo
NESREĆA U RESNIKU: U sudaru autobusa i automobila povređena majka (23) sa dvoje dece!
18. 11. 2020. u 18:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)