AKCIJA POLICIJE U SMEDEREVU: Uhapšen osumnjičeni za razbojništvo i promet eksplozivnog materijala

Ј.И.

29. 09. 2020. u 12:54

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Smederevu uhapsili su M. Ž. (30) iz Velike Plane, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio dva razbojništva, krađu, kao i krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У СМЕДЕРЕВУ: Ухапшен осумњичени за разбојништво и промет експлозивног материјала

Foto PU Smederevo

Sumnja se da je on tokom septembra, uz pretnju pištoljem radnicama, izvršio dva razbojništva u jednoj prodavnici u Velikoj Plani i iz kase uzeo oko 170.000 dinara.

Takođe se sumnjiči i da je iz kuće u Velikoj Plani ukrao lovačku pušku, pištolj i motornu testeru.

Policijski službenici su u kući osumnjičenog pronašli lovačku pušku i dva pištolja sa četiri okvira i 28 metaka.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden osnovnom javnom tužiocu u Velikoj Plani.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom