SRBIN PAO KROZ PROZOR JAVNE KUĆE I POGINUO: Svedoci opisali jezive detalje tragedije ispred ciriškog bordela

28. 09. 2020. u 21:47

MUŠKARAC koji je u petak ispao kroz prozor bordela u Cirihu i poginuo je Srbin (28), ali njegovo ime nije objavljeno, prenosi “Blik”.

СРБИН ПАО КРОЗ ПРОЗОР ЈАВНЕ КУЋЕ И ПОГИНУО: Сведоци описали језиве детаље трагедије испред циришког бордела

Foto: Printskrin

Kako je saopštila gradska policija u Cirihu, za sada nema nagoveštaja o umešanosti trećih lica i pretpostavlja se da je reč o nesrećnom slučaju.

Nemili događaj desio se u petak u 10.45 u Heringštrase 17, u gradskoj četvrti Niderdorf.

Prolaznici su ispred zgrade našli teško povređenog Srbina, koga je hitna pomoć bezuspešno pokušavala da reanimira.

KOMŠINICA ČULA SVAĐU

Sofija de Angelis (19), koja živi na drugom spratu susedne zgrade, u stanu do sobe gde se dogodila nesreća, kaže da je čula glasove.

- Još sam ležala u krevetu kad sam čula glasove u komšiluku. Skoro da sam sigurna da su se muškarac i žena svađali - kaže ona.

Nekoliko sekundi kasnije čula je dug vrisak i udarac. Kada je kasnije izašla na ulicu, policija je već bila stigla.

- Tek tada sam shvatila šta se desilo - kaže ona.

OKLIZNUO SE

Sirijac Javer (27) je video kako je Srbin pao. On je u tom trenutku stajao na trotoaru prekoputa i telefonirao s prijateljem. Odjednom je začuo glasove i pogledao u vis.

- Neki čovek je posle svađe pokušavao da izađe kroz prozor. Jedna noga mu je već bila napolju. Pokušavao je da pređe na susednu terasu, ali se okliznuo i pao unatraške na glavu - kaže Javer, koga je začudilo što je muškarac držao jastuk u ruci.

KRVARIO JE IZ NOSA, USTA I UŠIJU

Siban (21), frizer iz komšiluka, izjavio je za “Blik” da je “čuo buku” i izašao iz radnje da proveri šta se događa.

- Čovek je ležao nepomično na trotoaru. Toliko sam se šokirao, da nisam mogao da se pomerim - kaže on.

- Imao je tamnu kosu, brkove i bradicu. Krvario je iz nosa, usta i ušiju. Krv mu se slivala niz obraz... Nikad ga još nisam video u ovoj ulici - dodaje očevidac.

Sličan incident na istoj adresi i u istoj sobi dogodio se 2017, kada je poginuo profesionalni bodibilder Sandro Hofer (32). Njegova žena je tada izjavila za “Blik” da je došao u javnu kuću da nabavi drogu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (0)

SADA JE SVE JASNO! Nikola Jokić ostao u konkurenciji za MVP nagradu, Denver dobio teškog rivala u prvoj rundi plej-ofa