ČUPAO JE ZA KOSU I DRŽAO NOŽ POD GRLOM: Jezivo porodično nasilje u Zemunu - Sin pretukao majku

Новости онлајн

25. 12. 2024. u 13:27

POLICIJA u Zemunu uhapsila je S. N. (31) koji je zlostavljao i pokušao da povredi majku.

ЧУПАО ЈЕ ЗА КОСУ И ДРЖАО НОЖ ПОД ГРЛОМ: Језиво породично насиље у Земуну - Син претукао мајку

Foto: I. Mitić

Po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva određeno mu je policijsko zadržavanje do 48 sati.

On se sumnjiči da je nakon svađe majku šutirao, čupao za kosu i na kraju držao joj nož pod grlom i govorio "kako će je ubiti". 

Srećom, nesrećna žena nije teško povređena.

(Telegraf)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

ŽESTOKO SE UVREDILA: Đorđe David četiri meseca nije pričao sa Snežanom Đurišić - roker otkrio detalje