SAMOUBICA IZ VRŠCA PRODAVAO CVEĆE: Dušan je svakog dana sa devojkom bio na ulazu u Gradsko groblje
DUŠAN S. (47), koji se jutros oko 7.30 razneo ručnom bombom u kući svoje devojke Gordane P. (48) u Vršcu, svakog dana je na ulazu u Gradsko groblje sa njom prodavao cveće.
J.J.Baljak/Facebook
Njihovi kupci kažu da su uvek imali najlepše bukete, kao i da su bili uljudni i fini. I on se, kažu, uvek svima lepo obraćao.
-Taj posao je, dok je mogla, radila njena majka Dragica. Kada je žena zanemoćala, sve to je preuzela Gordana – kaže nam jedna Vrščanka.
I komšije iz Ulice Vase Pelagića, gde se jutros dogodila tragedija, kažu da su ih svakog jutra viđali kako ubacuju cveće u kola i odlaze na groblje.
- Fino su zarađivali od toga. On je umeo i da popravlja kola. To im je bio dodatni izvor prihoda. Često su i putovali. Delovalo je da su bili zaljubljeni. Ali džaba sve kada je on bio problematične naravi. Imao je dosta „putera“ odranije – konstatuje Gordanina komšinica.
Delovi tela samoubice odneti su na Institut za sudsku medicinu. Istraga, koja je u toku, utvrdiće i odakle Dušanu ručna bomba.
Pretučene žene, koje su bile prevezene u bolnicu, nakon što ih je samoubica krvnički pretukao kablom za struju, dale su izjavu višem javnom tužiocu iz Pančeva u policijskoj stanici u Vršcu.
Ovom zločinu prethodila je žučna svađa partnera, zbog dugova koje je Dušan vukao odranije.
UZNEMIRUJUĆE: Pogrebnici iznose telo muškarca koji se razneo bombom u kući u Vršcu
Preporučujemo
"ŠTA ME GLEDAŠ", PA IZVUKAO NOŽ: Optužnica za pokušaj ubistva
26. 01. 2026. u 16:28
"NOVOSTIMA" POTVRĐENO: Uhapšen osumnjičeni za ubistvo Živka Bakića
26. 01. 2026. u 15:48
SPREMA SE VELIKI SUKOB? OGLASILO SE MINISTARSTVO: Na stolu plan evakuacije turista u slučaju rata
IZRAELSKO Ministarstvo turizma saopštilo je danas da je pripremilo plan za evakuaciju oko 42.000 turista koji se trenutno nalaze u Izraelu, ukoliko zemlja bude primorana da zatvori svoj vazdušni prostor zbog straha od novog sukoba sa Iranom.
26. 01. 2026. u 14:07
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)