EKSPRESNO OSUĐEN ZBOG DIVLJAČKE VOŽNJE: Napravio niz prekršaja u Pančevu, dobio čak četiri kazne
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova preksinoć su u Pančevu presretačem zaustavili i isključili iz saobraćaja dvadesetogodišnjeg muškarca koji je upravljajući automobilom marke BMV učinio više prekršaja.
Foto: MUP
On je 10. oktobra vozio 212,6 km/č, bio pod dejstvom amfetamina i kanabisa, i kod njega je u vozilu pronađeno 4,49 g psihoaktivnih supstanci.
Vozač BMV-a je u skraćenom postupku odveden kod sudije za prekršaje i izrečena mu je kazna 180.000 dinara, 240 sati društveno-korisnog rada, 25 kaznenih poena i 12 meseci zabrane upravljanja motornim vozilom.
BONUS VIDEO: Junak spasao Skoplje od novih žrtava: Ko je bio Maksim, prvi podvižnik Večernjih novosti
Preporučujemo
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (2)