LUKIN UBICA NOSIO TORBU ZA DOSTAVU HRANE: U Perenčevića ispaljeno šest hitaca u teretani - Novi detalji likvidacije na Banjici (FOTO)
LUKA Perenčević ubijen je danas u beogradskom naselju Banjica.
Foto Novosti
Ubica je, kako saznajemo, ušao u improvizovanu teretanu, noseći u ruci torbu GLOVO, za dostavu hrane.
Video je Perenčevića kako sedi unutra na klupi i u njega ispalio šest hitaca iz pištolja sa prigušivačem iz neposredne blizine.
Perenčeviću su u pomoć priskočila tri druga koja su bila u teretani i iznela ga napolje, ali je on već bio izdahnuo.
Veruje se da je ubica profesionalac.
Preporučujemo
UZNEMIRUJUĆI VIDEO: Telo brutalno likvidiranog Luke Perenčevića na pločniku (FOTO/VIDEO)
09. 05. 2022. u 13:14
UKINUTA PRESUDA ZA UBISTVO U BELVILU: Apelacija naložila ponovno suđenje
12. 12. 2025. u 22:33
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)