DONETA PRESUDA: Osuđen otac koji je sipao sonu kiselinu sinu (2) u usta
VIŠI sud u Pirotu osudio je danas M.J. na kaznu zatvora od četiri godine, jer je 3. jula 2023. godine u mestu Vašarište svom dvogodišnjem sinu sipao kiselinu u usta, nakon čega je i sam popio isto.
V.Ć.
On je osuđen na osnovu sporazuma koji je zaključio sa Višim javnim tužilaštvom u Pirotu, rekao je predsednik tog suda Ivan Nikolić.
Sud mu je produžio pritvor do upućivanja na izvršenje kazne zatvora na koju je osuđen.
On je oglašen krivim za krivično delo ubistvo u pokušaju.
I sin i otac su tom prilikom zadobili teške opekotine.
(Tanjug)
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)