SILOVAO SINA I ĆERKU? Žena videla krv, pa prijavila supruga - podignuta optužnica protiv Milana iz Novog Sada
VIŠE javno tužilaštvo u Sremskoj Mitrovici, podiglo je optužnicu protiv Milana E. (40) iz Novog Sada, zbog krivičnog dela obljuba sa detetom, potvrđeno je u Višem sudu, gde se optužnica nalazi na proveri.
Foto: D. Dozet/Depositphotos
Milan je uhapšen polovinom januara u naselju Banstol kod Čortanovaca, kada ga je supruga prijavila policiji zbog sumnje da seksualno zlostavlja njihovu decu, trogodišnjeg sina i dvogodišnju ćerku.
Ovaj slučaj "isplivao" je u javnost, kada je supruga osumnjičenog spremala decu na spavanje. Tada je prilikom kupanja dečaka primetila krv iz anusa.
– Ona je prvo supruga pitala da li zna šta se desilo. Tvrdio je da ne zna, pravdajući se da se trogodišnjak možda povredio tokom igre. Posumnjala je u njegovu priču, zbog čega je odmah alarmirala policiju – kaže izvor iz istrage.
Po nalogu tužilaštva, deca su sutradan bila upućena na medicinski pregled gde je, prema nezvaničnim saznanjima, ustanovljeno da dečak ima povrede na analnom otvoru i anusu, dok kod devojčice nisu pronađene nikakve promene.
Prema informacijama iz istrage, Milan E. je odranije poznat policiji, zbog nasilja u porodici. Oni koji ga poznaju kažu da ni naslutili ne bi da bi on mogao da povredi svoje dete.
Od trenutka kada su Milanu stavljene lisice na ruke, on se nalazi u pritvorskoj jedinici Kazneno-popravnog zavoda u Sremskoj Mitrovici.
(Objektiv)
Preporučujemo
SA AUTOMATSKOM PUŠKOM U KAFIĆU NA VRAČARU: Novi detalji sa suđenja Milošu Miljanoviću
02. 06. 2021. u 18:02
NOVI DETALjI U SLUČAJU MIROSLAVA ALEKSIĆA: Optužnica poslata braniocu na odgovor
01. 06. 2021. u 17:29
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)