"STRAŠNA TRAGEDIJA - BILA JE DIVNO DETE": Komšije devojčice koja se obesila u šoku
DEVOJČICA A. S. (15) obesila se noćas u dvorištu porodične kuće u kragujevačkom naselju Višnjak.
Foto: M. L.
Nesretnu devojčicu, kako saznajemo, pronašli su brat i majka.
Komšije kažu da je devojčica živela sa babom, majkom, starijim bratom i mlađom sestrom. Otac je trenutno na privremenom radu u Italiji. Reč je o, kako kažu, divnoj porodici.
- Strašna tragedija - kažu komšije. - Niko nije ni slutio da je tako nešto moglo da se desi. Zaista smo iznenađeni, reč je o divnoj devojčici, dobrom đaku.
Preporučujemo
TRAGEDIJA U KRAGUJEVCU: Obesila se tinejdžerka (15) - Pronašli je brat i majka
19. 04. 2021. u 09:45
TRAGEDIJA U UKC RS: Pacijentkinja skočila kroz prozor Kovid odeljenja
12. 04. 2021. u 10:40
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (1)