NASTAVAK VELIKE AKCIJE "GNEV": Palo hapšenje u Sremskoj Mitrovici (FOTO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici, u okviru akcije „Gnev“, uhapsili su N. G. (39) i A. M. (37), zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
FOTO: Z.U.
Prilikom pretresa stana osumnjičenih, policija je pronašla i zaplenila 67,4 grama praškaste materije za koju se sumnja da je heroin, bočicu metadona i digitalnu vagicu.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Višem javnom tužilaštvu u Sremskoj Mitrovici.
Preporučujemo
ZAPLENjENO ORUŽJE, MUNICIJA I DROGA: Policijska akcija “Gnev” sprovedena u tri grada Srbije
25. 03. 2021. u 18:59 >> 18:59
NASTAVAK AKCIJE "GNEV" Uhapšeni lopovi i dileri u dve odvojene intervencije
24. 03. 2021. u 19:02
BACIO RUČNU BOMBU: Leskovčanin uhapšen posle devet godina od učinjenog dela
24. 03. 2021. u 17:02
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)