OVO JE TINEJDŽER KOJI JE NAPADNUT SEKIROM I NOŽEVIMA NA VOŽDOVCU: Evo u kakvom je stanju nakon horora (FOTO)
TINEJDžER A. N. (19) nakon napada na Voždovcu, prevezen je kolima hitne pomoći u Urgentni centar i nalazi se u kritičnom stanju.
Foto: pixabay
On je, podsetimo, brutalno napadnut od strane maskiranih napadača 1. avgusta oko 22 sata, dok je sedeo na klupicama ispred zgrade sa dve drugarice.
Roditelji napadnutog tinejdžera su van sebe, oglasili su se za medije, međutim, kako kažu, ne mogu mnogo toga da kažu zbog same istrage.
- Ne znamo ko bi naudio našem sinu, on se nalazi u veoma kritičnom stanju, imao je već dve operacije, a za sada ništa više od toga ne znamo - rekli su roditelji A. N.
Prema njihovim rečima, tinejdžer je mladić koji se bavi sportom i koji nema veze i kontakata sa ovakvim licima.
Foto:Instagram,drustvene mreze
- Ceo život igra fudbal, nema dodirnih tačaka sa ovakvim osobama, nemamo ideju ko bi mogao da uradi ovako nešto i zašto... Svakako zbog istrage ne možemo mnogo šta da kažemo, samo se nadamo da će nam se sin oporaviti - dodali su zabrinuti roditelji.
Kako smo ranije pisali, napad se dogodio dok je A. N. sedeo sa dve drugarice u parku. Inače, mladić je u kolicima zbog nedavne povrede koju je zadobio, a napadači su očigledno i to iskoristili.
Nekoliko njih sa maskama na licu istrčali su iz vozila kada su ga napali sekirom i noževima. Izboli su ga u predelu stomaka i grudi, a takođe su mu naneli i jezive povrede sekirom, s obzirom na to da su ga isekli po nogama, kako kažu drugarice koje su bile u tom momentu tu, imao je strašne rane, čak mu se i kost videla od silnih udaraca.
(Kurir)
Preporučujemo
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)