UHAPŠEN MILOŠ NILOVIĆ RUNJO: Vođe Vračaraca planirale njegovu likvidaciju za 150.000 evra
POLICIJA je sinoć po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapsila Miloša Nilovića Runju.
Foto: Fejsbuk
Kako se nezvanično saznaje, on je uhapšen zbog veće količine naoružanja.
Podsetimo, pre dve godine mediji su objavili da su pripadnici organizovane kriminalne grupe "vračarci", koje su predvodili Nikola Vušović zvani Džoni sa Vračara i Uroš Piperski, planirali su da ubiju Miloš Nilovića zvanog Runjo u jednom kafićuna Vračaru i za tu likvidaciju bili su spremni da izdvoje čak 150.000 evra.
(Informer)
Uskoro opširnije
Preporučujemo
BUKNUO POŽAR U VRNjAČKOJ BANjI U BLIZINI POZNATOG RESTORANA: Usledila hitna evakuacija
22. 02. 2026. u 20:00
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)