UŽAS U SREMSKIM KARLOVCIMA: Trojica tinejdžera upali u kuću, pretukli muškarca, pa mu pretili nožem da bi ga opljačkali

POLICIJA u Sremskim karlovcima uhapsila je A.G. (19) iz Zemuna i dvojicu sedamnaestogodišnjaka iz ovog mesta, zbog postojanja osnova sumnje da su počinili razbojništvo.

УЖАС У СРЕМСКИМ КАРЛОВЦИМА: Тројица тинејџера упали у кућу, претукли мушкарца, па му претили ножем да би га опљачкали

Foto: Shutterstock/Ilustracija

Sumnja se da su oni, prošle noći, ušli u kuću tridesetosmogodišnjeg meštanina, da su ga tukli i uz pretnju nožem mu oduzeli novac. Policija je, ubrzo, identifikovala i pronašla osumnjičene.

A. G. je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu.

Maloletnici su lišeni slobode i privedeni na saslušanje nadležnom sudiji koji je obojici odredio pritvor do 30 dana.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ZAPAD GLEDA I NE VERUJE: Ovo su se upravo uradili Vladimir Putin i Si Đinping posle otvorene pretnje napada na teritoriju Rusije