AMFETAMIN GA "POSLAO" IZA REŠETAKA: Hapšenje u Sremskoj Mitrovici
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici su, prilikom pretresa stana L. R. (20), pronašli i zaplenili 166,6 grama belog praha za koji se sumnja da je amfetamin, manju količinu marihuane i digitalnu vagicu.
Ilustracija policija Foto Depositphotos
Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, protiv osumnjičenog biće podneta krivična prijava Višem javnom tužilaštvu u Sremskoj Mitrovici.
Preporučujemo
HAPŠENjE ZBOG NASILjA NA CETINjU: Osumnjičeni otkriven pomoću snimka sa protesta
15. 09. 2021. u 15:53
ODBIO DA SE TESTIRA: Policija privela drskog vozača iz Kraljeva
15. 09. 2021. u 13:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)