DR NESTOROVIĆ NE PRESTAJE DA ŠOKIRA: Društvene mreže bruje o njegovom "leku" za rak (VIDEO)
SRPSKI lekar Branimir Nestorović i njegove reči ponovo su postale tema broj jedan na društvenim mrežama, a ovoga puta u fokusu je njegov “lek” protiv raka.
Tanjug
Na društvenim mrežama počeo je da se masovno deli njegov video sa gostovanja na televiziji B92 kada je u emisiji Fokus pričao o svemu, a najviše o leku protiv karcinoma.
- Zvuči malo rasistički ta teorija, ali je apsolutno dokazana ta činjenica da što su naši preci, dede i babe, bili polugladni i što su teško živeli, odgovorni su za to što smo mi danas otporniji na gomilu raznoraznih bolesti - rekao je srpski pulmolog Branimir Nestorović.
Nestorović je zatim govorio o leku za najtežu bolest.
– Soda bikarbona je lek za rak, lek za raznorazne stvari – rekao je Nestorović.
Preporučujemo
"BABA MARTA" DONOSI SNEG TAČNO OVOG DATUMA: Ovo je najnovija vremenska prognoza
01. 03. 2026. u 13:09
AMERIČKA VOJSKA PRIZNALA PRVE GUBITKE Tramp: Iran želi da pregovara, pristao sam na razgovor (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 18:45
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (4)