NAJNOVIJI PRESEK: Osmoro preminulo, 339 pozitivnih, na respiratoru 162 pacijenta
U poslednja 24 sata na virus korona testirano je 9.436 osoba, od čega je pozitivno 339.
Foto: Depositphotos
Prema poslednjim podacima Kriznog štaba za borbu protiv epidemije korona virusa, u
rotekla 24 sata od korona virusa preminulo je osam osoba.
Na repiratoru se u ovom trenutku nalaze 162 osobe.
Preporučujemo
SVE VIŠE OBOSTRANIH UPALA PLUĆA: U Bijeljini alarmantno, ugroženi i mladi
31. 07. 2020. u 13:50
MARIJA ZAHAROVA: Pandemija nam je omogućila da spoznamo šta je pravo jedinstvo
31. 07. 2020. u 13:46
DESET NOVOINFICIRANIH U RASINSKOM OKRUGU: Još 13 izlečenih pacijenata
31. 07. 2020. u 13:38
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)