PRELEP GEST STUDENTA: Miloš je dobio poklon, a onda gospođi poljubio ruku (VIDEO)
STUDENT Miloš Pavlović, koji se nalazi u Pionirskom parku gde sa svojim kolegama ima zahteve a to je povratak na fakultet jer svi oni žele da studiraju i uče, dobio je od jedne gospođe poklone.
Foto: Novosti
Miloš je u znak zahvalnosti poljubio gospođi ruku. Pozvao je da se posluži.
Žena je imala želju da se fotografiše sa Milošem, što je on sa zadovoljstvom prihvatio.
Miloš je ranije, u izjavi za "Novosti", rekao da je noć u Pionirskom parku protekla dobro.
- Bakice neke su nam donele pitu. Iznenadio me je dekica od 90 godina koji je došao jutros oko pola tri ujutru da nas podrži. On je došao i nosio je dve velike kese, doneo nam je sir i kajmak i mandarine. Njegova supruga spremila je princes krofnice za nas studente - kazao je Pavlović.
AMERIČKA VOJNA BAZA U PLAMENU: Žestok napad tokom noći (VIDEO)
NAJMANjE četiri drona napala su američku bazu Viktori u Iraku, uz niz eksplozija sinoć i u ranim jutarnjim satima.
21. 03. 2026. u 09:31
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (39)