STANJE NA GRANIČNIM PRELAZIMA: Teretna vozila na Batrovcima čekaju tri sata
PREMA informacijama Uprave granične Policije Republike Srbije, teretna motorna vozila na graničnom prelazu Batrovci na izlazu iz zemlje čekaju tri sata.
Foto: Printskrin
Na ostalim graničnim prelazima nema zadržavanja za sve kategorije vozila.
Saobraćaj se odvija po mokrim kolovozima zato treba voziti sporije i poštovati saobračajna ograničenja, podsećaju iz Auto Moto Saveza Srbije.
BONUS VIDEO: GRANIČNI PRELAZ ''RANČE'': Kilometarska kolona vozila iz pravca Crne Gore
Preporučujemo
STANjE NA GRANIČNIM PRELAZIMA: Kamioni na Horgošu čekaju i do šest sati, na Kelebiji pet
04. 09. 2024. u 07:04
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)