ISPUNJENI SNOVI STOJIĆEVIĆA: Šestočlana porodica zahvaljujući kompaniji Mozzart dobila novi dom
PORODICA Stojićević iz Pećinaca dobila je novi dom! Za njihovu bolju budućnost organizovana je humanitarna utakmica u zajedničkoj akciji Koša za sreću, organizacije „Srbi za Srbe“ i kompanije Mozzart u kojoj je prikupljeno više od dva miliona dinara.
Foto: Promo
Velika akcija sređivanja doma šestočlane porodice Stojićević započeta je krajem juna odmah nakon završene humanitarne utakmice, prvi put organizovane kao Mozzart Koš za sreću. Utakmica će ostati upamćena i po rekordnom iznosu koji je prikupljen, a kojem je u najvećoj meri doprinela donacija kompanije Mozzart od 12.000 evra.
Danas su mokri zidovi, vlaga, hladnoća, nedostatak kupatila i stari nameštaj samo ružna prošlost za Bojana (11), Milana (14), Marka (15), Kristijana (17), njihovu majku Svetlanu i deku Radovana. Radovi na izgradnji doma koje su Stojićevići davno započeli, ali su morali da ih obustave zbog loše finansijske situacije, konačno su završeni. Novi dom je u potpunosti sređen, okrečen i opremljen novim nameštajem, prozorima i vratima.
Foto: Promo
- Naša zahvalnost se ne može opisati rečima, svakog dana iznova se radujemo domu koji smo dobili i pomoći koja je stigla na našu adresu. Moji unuci će konačno dobiti bolje uslove za život, ali i srećnije detinjstvo. Sve ružno što je bilo ostavljamo u staroj kući i samo nove uspomene unosimo u novi dom - istakao je deka Radovan.
Za bolju budućnost Stojićevića na humanitarnoj utakmici 21. juna na Kalemegdanu borili su se košarkaši Željko Rebrača, Stefan Birčević, Ivan Punić, Nikola Mišković, Vule Adalovic, Luka Mitrović, glumci Miodrag Dragičević, Stevan Piale, Mladen Sovilj, glumica Lenka Petrović, odbojkašica Tijana Milojević, košarkašica Višnja Stefanović, reperi Nikola Jelić Mikri, Boško Ćirković Škabo i mnogi drugi.
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)