NESTAO ŽIVOJIN STRIZOVIĆ: Poslednji put je viđen u Preljini - Završio je posao, ušao u automobil i od tada mu se gubi svaki trag
ŽIVOJIN Strizović (42) iz Brđana kod Čačka nestao je 14. februara.
Foto: Printskrin / Fejsbuk
Poslednji put viđen je u Preljini u ponedeljak oko 16.30 sati.
Vozio je plavi reno megan 3, registarske oznake GM-018-BX.
- Bio je sasvim običan dan. Bio je na poslu, na gradilištu, oko pola 5 u Preljini. Završili su posao, seo je u svoj auto i krenuo. Od tog trenutka mu se gubi svaki trag. Sat do sat i po je telefon bio u funkciji, ali se nije javljao. Posle je bio nedostupan - priča Živojinova sestra u suzama.
Ukoliko ga primetite javite porodici na 063/7302550 ili policiji.
(Telegraf)
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)